REGULAMIN OPINII PRAWNIKIZABELA.PL

Droga Subskrybentko/Subskrybencie, Klientko/Kliencie!

Mając na celu poprawne i zgodne z prawem funkcjonowanie mojej marki ”Prawnik Izabela”, przedstawiam Ci transparentne zasady oraz proces w jaki pozyskuję opinie dotyczącą moich Usług i Produktów.

 1. Niniejszy Regulamin dotyczy opinii o Produktach i Usługach Izabeli Kaźmierczak-Kamiennik prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą PRAWNIK IZABELA Izabela Kaźmierczak-Kamiennik, z siedzibą przy ulicy Jesionowej 6/15, 62-322 Orzechowo, NIP: 7891726132.
 2. Opinie zbieram nieodpłatnie. Nie korzystam z opinii sponsorowanych czy otrzymanych barterowo. Nie zlecam także zamieszczania opinii za jakąkolwiek inną gratyfikację. 
 3. Opinie zbieram od Klientów którzy zakupili moje Produkty lub korzystali w moich usług. Wysyłam do niech wiadomość z prośbą o wystawienie opinii o zakupionym Produkcie lub o moich Usługach.
 4. Opinie umieszczam w swoich mediach społecznościowych:
  https://www.facebook.com/prawnikizabela, https://www.instagram.com/prawnikizabela/ w formie postów lub relacji wyróżnionych oraz na mojej stronie: https://prawnikizabela.pl/ 
 5. Opinie są zbierane od realnych i potwierdzonych Klientów.
 6. Opinie weryfikuję samodzielnie i sprawdzam ich autentyczność. 
 7. Nie wszystkie opinie, które są mi przekazane, są przeze mnie publikowane.
 8. Nie publikuję opinii, które budzą moje zastrzeżenia, co do ich autentyczności lub zawierają treści obraźliwe, naruszające dobre obyczaje. 

 

Zasady te są aktualne na dzień 20.03.2023 r.

Brak poprzednich wersji.

 1.